Ugunsgrēks, dūmi un gaismu spēles. Aminatai jauns video

Raksta attēls - Ugunsgrēks, dūmi un gaismu spēles. Aminatai jauns video Foto: Publicitātes foto

06.05.2015 / Parmuziku.lv

Divas nedēļas pirms Eirovīzijas tapis Love Injected klips.

Konkursa Supernova 2015 uzvarētāja Aminata Savadogo, kura maija beigās pārstāvēs Latviju šī gada Eirovīzijā, beidzot ir publicējusi savas triumfējošās dziesmas Love Injected video versiju. Kopā ar dziedātāju klipā ir filmējies arī žurnālists Mārtiņš Kapzems, abiem spilgti attēlojot mīlas ciešanas.

21. maijā Aminata Vīnē notiekošā Eirovīzijas konkursa otrajā pusfinālā uz skatuves kāps ar 10. kārtas numuru, lai cīnītos par iespēju iekļūt arī lielajā pasākuma finālā. Šāda iespēja tiks dota pirmo 10 vietu ieguvējiem. Fināls notiks 23. maijā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!