Uzzini Alternative Mūzikas balvas 2017 laureātus

Raksta attēls - Uzzini Alternative Mūzikas balvas 2017 laureātus Attēlā: Balvu saņem "Pulse of Nebulae", foto:Maxim Shesterikov Photography

26.03.2017 / Parmuziku.lv

24. martā klubā Nabaklab tika sadalītas portāla Alternative.lv Mūzikas balvas. Vakara gaitā uzstājās grupas "Židrūns", "The Factor" un "OGHRE", kā arī viesi no Lietuvas, alternatīvā grupa "ba".

Nominantus alternative.lv balvai izvirza klausītāji, bet uzvarētājus nosaka žūrija. Alternative Mūzikas balvas 2017 saņēma:

  • Labākā jaunā grupa - "Pulse of Nebulae".
  • Gada video - Gapoljeri "Pacel acis".
  • Gada uzstāšanās - "Sanctimony" kopā ar vīru kori festivālā "Zobens un Lemess".
  • Zelta bumbieris jeb gada alternatīvākā grupa - Čipsis un Dullais.
  • Gada albums - Židrūna albums "Židrūns un tas, ko nevar nest".
  • Alternative.lv specbalva par nozīmīgu ieguldījumu Latvijas alternatīvās mūzikas attīstībā - Jānis Jansons.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!