Prāta Vētrai pirmais klips no vasaras tūres. Skudriņas joprojām skrien pār kauliem!

Raksta attēls - Prāta Vētrai pirmais klips no vasaras tūres. Skudriņas joprojām skrien pār kauliem!

25.11.2015 / Parmuziku.lv

1. decembrī grupa izdos koncerttūres 7 soļi svaiga gaisa noslēguma koncerta DVD.

Koncertieraksta, kurā iekļautas pilnīgi visas Rīgas koncertā izpildītās dziesmas, režisors ir Prāta Vētras bundzinieks Kaspars Roga, montāžas režisors – Juris Matuzelis. Gandrīz 2,5 stundas garais materiāls atsauks atmiņā vizuāli krāšņo skatuvi, sirsnīgo atmosfēru, kā arī viesmākslinieku Dona, Kashuka un Arstarulsmirus uzstāšanos, kuru klātienē 29. augustā vēroja 45000 skatītāju.

Pirms koncertieraksts nonācis veikalu plauktos, piedāvājam noskatīties live video dziesmai Pilsētas ugunis.

 Dziesma uzvarēja tādā kā mūsu iekšējā konkursā par labāko atgādinājumu tam, cik lieliska bija vasara un tūres koncerti! Paldies visiem, kas tos apmeklēja un novēlam, lai, skatoties šo koncertierakstu, visiem gribētos dejot, dejot,dejot ... !

 dziesmas Izvēli komentē Renārs Kaupers.

Koncerttūres laikā bieži izskanēja jautājums, kāda ir abu uz ekrāniem redzamo tēlu – akmens vīrieša un meža sievietes ideja. Koncerta režisors un video autors Kaspars Roga stāsta, ka abi tēli radušies, atdzīvinot uz albuma vāciņa redzamos attēlus – klinti un mežu. Abi varoņi, kuri vienlaikus ir arī Ievas un Ādama metafora, ataino mūsu dzīves gājumu - piedzimšanu, attīstību, meklējumus, satikšanos, iemīlēšanos, grēkā krišanu un visbeidzot atdzimšanu.

Viņš piebilst, ka, lai arī uz milzīgajiem LED ekrāniem redzamās 3D grafikas spēlē būtisku lomu koncertā, montējot galvenais akcents likts uz grupu, emocijām uz skatuves un publikā.

Par īpaši draudzīgu cenu DVD būs iespējams iegādāties www.ekase.lv un t/c Spice informācijas centrā. Jaunums - DVD būs pieejams iegādei arī digitālā formātā www.ekase.lv

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!