Latviešu džeza mūziķi dāvā bērniem savu ierakstu kolekciju

Raksta attēls - Latviešu džeza mūziķi dāvā bērniem savu ierakstu kolekciju Publicitātes foto

01.07.2016 / Parmuziku.lv

Jau trešo reizi 30. aprīlī Latvijā norisinājās Starptautiskā Džeza diena. Katru gadu vispasaules Džeza dienas svinības vieno kopējā tēma, par kuru šogad pasludināja Jazz Service - džeza žanra pieejamība visām iedzīvotāju grupām. Tāpēc apvienība «Wise Music Society» pasniedza Valsts sociālās aprūpes centram Kalkūni dāvanu - latviešu džeza mūziķu disku kolekciju.

Bērnu nama administrācija ar prieku pieņēma dāvanu un pastāstīja, ka bērni ar nepacietību gaidīja viesus. Diski tika uzdāvināti ar mērķi iepazīstināt bērnus ar Latvijas džeza mūziķu darbību. Kolekcijā tika iekļauti šādi albumi:

 

«CLOSE» - Deniss Pashkevich, Christian Frank

«Fly Love» - Jolanta Gulbe Pashkevich

«First Mentor» - The Baltic Project featuring Brownman

«Hard Bop Legacy - Riga Sessions vol. 2» - Deniss Pashkevich

«Nothing but illusion» - Ilona Kudina Quintet

«Vol.1» - Funcoolio

«Roads Taken» - Pieneņu Vīns

«Mare Balticum - A new look at Latvian Folk Songs» - James Morrison & Latvian Radio Big Band

«Latvian Evergreens Volume 2» - Māris Briežkalns quintet

«Funkology» - Very Cool People

«Abra» - Toms Rudzinskis

 

«Bērni, kuri dzīvo Kalkūnos, ir iejūtīgi un ļoti interesējas par apkārtējo pasauli - uzreiz atnesa magnetofonu un uzlika vienu no diskiem. Izrādās, ka viņi pazīst vairākus latviešu mūziķus, bet gandrīz nevienu džeza žanra pārstāvi, tādēļ ļoti vēlas klausīties visus uzdāvinātos diskus un atklāt sev ko jaunu» - komentē Aleksandra Line, Wise Music Society līdzdibinātāja.

 

«Bija ļoti patīkami skatīties, ar kādu sajūsmu bērni pētīja diskus - vairāki teica mums, ka viņiem īpaši patīk klausīties mūziku.» - stāsta Evilena Protektore, Wise Music Society līdzdibinātāja.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!