VIDEO: "Carpool Karaoke" svētkos dāvina līdz šim raidījumā neiekļautus kadrus

Raksta attēls - VIDEO: "Carpool Karaoke" svētkos dāvina līdz šim raidījumā neiekļautus kadrus Ekrānšāviņš no video

12.12.2017 / Parmuziku.lv

Pasaulslavenais humora raidījums "Carpool Karaoke" sarūpējis īpašu svētku video sveicienu, kurā mūziķi savas viesošanās laikā iedziedājuši Ziemassvētku klasiku "Santa Claus Is Comin' to Town", kā arī video sviecienā iekļauti pāris īpaši, līdz šim neredzēti kadri no šī gada sērijām. Video piedalās Harijs Stailss (Harry Styles), Keitija Perija (Katy Perry), Usher, Bruno Mars (Bruno Mars), The Foo Fighters, Mailija Sairusa (Miley Cyrus), P!nk, Sems Smits (Sam Smith), Fifth Harmony, Eds Šīrans (Ed Sheeran) un Kellija Klārksone (Kelly Clarkson).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!