VIDEO: Ko Toms Grēviņš, Pēteris Vasks un Edavārdi darīja Latvijas Nacionālajā bibliotēkā? Un kas ir TĀ plate?

Raksta attēls - VIDEO: Ko Toms Grēviņš, Pēteris Vasks un Edavārdi darīja Latvijas Nacionālajā bibliotēkā? Un kas ir TĀ plate? Ekrānšāviņš

19.10.2017 / Parmuziku.lv

Kā Grēviņš gāja meklēt TO plati.

Kā skaidro epizodes producente Gunda Bergmane - īso video mērķis ir Latvijas Nacionālās bibliotēkas audiovizuālās lasītavas popularizēšana:

Audiovizuālā lasītava bibliotēkā nav īpaši apmeklēta, un cilveki nezina par iespējām, ko tā piedāvā. Mērķis ir vērst uzmanību dažādajām iespējām, ko tā piedāvā gan mūzikas, gan kino cienītājiem.

Projekta režisore ir no Latvijas Kultūras akadēmijas studente Marta Elīna Martinsone. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!