VIDEO: Nikolajs Puzikovs piedāvā jaunu dziesmu un pašfilmētu video

Raksta attēls - VIDEO: Nikolajs Puzikovs piedāvā jaunu dziesmu un pašfilmētu video Publicitātes foto

22.07.2017 / Parmuziku.lv

Kopā ar producentu DJ Dween tapusi dziesma "Ir labi te", kuras melodijas veidošanā līdzdarbojies hita "Dievs tevi mīl" mūzikas autors Artūrs Palkevičs, bet teksta un video autors ir Nikolajs Puzikovs.

Nikolaja Puzikova pēdējo gadu veiksmīgāko dziesmu producents Dj Dween (Kaspars Dvinskis) dziedātājam piedāvāja kopīgi ierakstīt jaunu dziesmu un šoreiz būt ne vien dziesmas izpildītājam, bet mēģināt radīt arī dziesmas tekstu. Tas arī veiksmīgi realizēts dziesmā “Ir labi te”, kuras melodijas veidošanās līdzdarbojies līdz šim lielākā Nikolaja hita “Dievs tevi mīl” mūzikas autors Artūrs Palkevičs.

Savukārt dziesmas video ar viedtālruni uzfilmējis pats Nikolajs laikā, kad ar savu draudzeni Anniju atpūties Maljorkā. Nikolajs stāsta, ka dziesma un video ir par to, ka labi ir tur, kur blakus ir paši tuvākie:

Video atspoguļo ceļojumu Maljorkā un visu to, ko piedzīvoju, būdams uz lielākās  Spānijas salas pašā Vidusjūras sirdī. Tas ir mans pirmais pašu spēkiem nofilmētais videoklips. Klipu montēt uzticēju producentam Dween. Domāju izdevās godam. Videoklipa galvenās lomas atveidotāja ir mana draudzene Annija. Tā ir viņas debija mūzikas video.

Dween stāsta, ka dziesma tapusi nejauši, iedvesmojoties no jaunākajiem skaņu salikumiem skaņu bankā:

Parādot dziesmas uzmetumu Nikolajam, radās ideja uzlabot melodisku līniju, un nosūtīt ierakstu Palkevičam, kurš to veiksmīgi papildināja. Vienmēr esmu centies sekot līdzi aktuālajai popmūzikai, domāju, ka dziesmu varēs organiski iekļauties jebkurā DJ setā. Galvenais lai ir labi te, un ir labi tur!

Pērnā gada nogalē klajā nāca Nikolaja pirmā ierakstu kolekcija “Te nu es esmu”, bet albuma tituldziesma vēl tagad ir vairāku radiostaciju aktīvajās rotācijās. Visi, kam patīk saulaina latviešu popmūzika, var satikt Nikolaju daudzajos vasaras festivālos un pilsētu svētkos.

Rudenī Nikolas Puzikovs plāno duetu ar kādu no jaunajām latviešu popmūzikas zvaigznēm - informācija par šo sadarbību vēl sekos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!