VIDEO: "Sofar Sound" kustības ietvaros "Carnival Youth" uzstājas Ņujorkā

Raksta attēls - VIDEO: "Sofar Sound" kustības ietvaros "Carnival Youth" uzstājas Ņujorkā Ekrānšāviņš

18.07.2017 / Parmuziku.lv

Grupa pavisam nelielā, omulīgā akustiskajā koncertā izpildīja dziesmu "Surf".

"Sofar Sound" ir vispasaules mūzikas mīļotāju kustība, kas organizē koncertus viesistabās vai kādās citās neierastās vietās. kustības aizsākumi meklējami 2009. gadā Londonā, kad trīs draugi - mūzikas mīļotāji nolēma atbalstīt jaunos mūziķus, dodot viņiem iespēju tapt sadzirdētiem. Pamazām šī iniciatīva pārauga kustībā - šobrīd koncerti notiek 350 pilsētās visā pasaulē, koncertos uzstājušies arī tādi populāri mūziķi kā George Ezra un grupa "Bastille". Rīgā šādus koncertus pirmo reizi ieskandināja 2014. - 2015. gadā.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!