VIDEO: Zvaigžņu koris ieraksta dziesmu “Es šonakt būšu laimīgs!”

Raksta attēls - VIDEO: Zvaigžņu koris ieraksta dziesmu  “Es šonakt būšu laimīgs!” Publicitātes foto

02.12.2016 / Parmuziku.lv

Gatavojoties koncertspēlei “Es šonakt būšu laimīgs!”, kopā sanāca sabiedrībā populāri, dziedoši cilvēki - mūziķi, aktieri un programmu vadītāji, lai ierakstītu spēles tituldziesmu. Koncertspēli laikā no 28. decembra līdz 19. maijam klātienē varēs vērot 8 Latvijas pilsētās.

Uz dziesmas “Es šonakt būšu laimīgs!” ierakstu pulcējās īsts zvaigžņu koris: koncertspēles vadītāji Baiba Sipeniece-Gavare, Normunds Jakušonoks un Uldis Marhilēvičs, dziedātāji Viktors Lapčenoks, Olga Rajecka, Māra Upmane-Holšteina un Samanta Tīna, Valmieras teātra aktrise Regīna Devīte, Latvijas Nacionālā teātra aktrise Līga Zeļģe un Liepājas teātra aktieris Edgars Pujāts, kā arī Suitu sievas, kas uz dziesmas ierakstu bija speciāli mērojušas ceļu no Alsungas.

28.decembrī šiem māksliniekiem pievienosies arī Latvijas Nacionālā, Dailes, Liepājas un Valmieras teātru aktieri, dziedātājs Mārtiņš Ruskis, grupa “Pērkons”; tāpat gaidāmi arī citi muzikāli pārsteigumi, un uzsvērsim, ka šī koncertspēle būs īpaša – īstās Vecgada vakara noskaņās!

“Mēs ar kolēģiem pret šo koncertprogrammu izturamies ļoti atbildīgi. Iespējams, kādam skatītājam šajā vakarā būsim vienīgie ciemiņi viņa mājās. Tādēļ vēlamies uzburt īstus un patiesus svētkus,” pēc dziesmas ieraksta pauda Baiba Sipeniece-Gavare, kurai šī dziesma ir īpaša kopš kādiem Līgo svētkiem, kad, to klausoties, viņa nolēmusi – jā, es būšu laimīga! Tāpat gan Baiba, gan abi pārējie koncertspēles vadītāji ir gandarīti par iespēju pēc ilgāka pārtraukuma atkal satikties šajā projektā.

Koncertspēle “Es šonakt būšu laimīgs!” būs skatāma ne tikai Jelgavā; jau pavisam drīz – 2017.gada pavasarī – tā izskanēs visās Latvijas lielākajās koncertzālēs. Projektā aicināti piedalīties dziedātāji, kas dzimuši šajā pilsētā, tās apkaimē vai reģionā, kā arī īpašie viesi (Latgalē – "Laimas Myzikanti”, brāļi Puncuļi, Artūrs Uškāns, Vidzemē – Atis Ieviņš, Antra Stafecka u.c.). Tāpat paredzēti daudz un dažādi pārsteigumi, ko spēles veidotāji pagaidām neatklāj, taču ļoti iespējams, ka 29.martā Ogres Kultūras centrā notiekošajā pasākumā kādā no komandām piedalīsies Ogres dziedošais mērs Artūrs Mangulis.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!