Ar albumu "Kastanis" sevi piesaka jauna grupa "Vientuļš Bet Neglīts"

Raksta attēls - Ar albumu "Kastanis" sevi piesaka jauna grupa "Vientuļš Bet Neglīts" Publicitātes foto

08.03.2016 / Parmuziku.lv

Grupa “Vientuļš Bet Neglīts” izdevusi albumu “Kastanis”, kurā iekļautas 13 dziesmas. Grupas mūzika radusies, galvenokārt, spontānu, visai nenopietnu ideju un brīvas improvizācijas rezultātā.

Albuma tapšanā piedalījušies grupas mūziķi: Valdis Bebrišs (vokāls, taustiņinstrumenti, ģitāra, bass), Andris Vērdiņš (vokāls, ģitāra, bass, teremins), Kārlis Logins (ģitāra, trompete), Ivo Strazdiņš (sitaminstrumenti). Jaunais albums ierakstīts Pļaviņu novada kultūras namā, par ierakstu, apstrādi un izdošanu parūpējusies pati grupa.

Albums no 7. marta ir klausāms tīmeklī - grupas bandcamp lapā vientulsbetneglits.bandcamp.com un citviet, kā arī izdots CD formātā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!