Vīrs un sieva kopīgiem spēkiem izdod repa albumu

Raksta attēls - Vīrs un sieva kopīgiem spēkiem izdod repa albumu Publicitātes foto

16.10.2016 / Parmuziku.lv

”Reflection” ir sadarbības projekts starp reperi Kristjan un viņa sievu un bītmeikeri LostLaura,kura ir producējusi lielāko daļu no šī albuma. Albuma materiāls ir tapis laikā no 2012. līdz 2015. gadam. ”Reflection” sastāv no 12 dziesmām.

Bītmeikere LostLaura albumu producējusi klasiskā 90’o gadu hip hopa noskaņās,kā arī iedziedājusi vairākus vokālus. Materiāls ir ierakstīts studijā G.E.M. Albuma skaņu miksējis un māsterējis ir Edijs Gņedovskis.

Visas dziesmas ir angļu valodā, jo Kristjan šāda ekspresija ir likusies daudz dabīgāka un citā valodā viņš nemaz nerepo. Kā viesmākslinieki,blakus pamatsastāvam,šajā albumā ir piedalījušies arī tādi mākslinieki kā UniVerbal (Norvēģija) un Jasperino (Igaunija).

Kristjan ir Latviešu-Igauņu izcelsmes reperis/MC no Ventspils,kura primārais fokuss dziesmās ir uz storytelling. Kā saka pats autors: ”Caur albumu ”Reflection” es piedāvāju apskatīties uz lietām caur noteiktu perspektīvu,kas paķer nelielu spektru no plašā iespēju klāsta. ”Reflection” ir tāds kā reālistisks ceļojums caur dažādām dzīves situācjām,līdz ar to tas nav ne utopiski pozitīvs,ne arī pārlieku skumjš."

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!