Virtuozais Kaspars Zemītis saraksta dziesmu vokālajai grupai "FRAMEST"

Raksta attēls - Virtuozais Kaspars Zemītis saraksta dziesmu vokālajai grupai "FRAMEST" Publicitātes foto

07.12.2016 / Parmuziku.lv

Jau ziņots, ka grupa FRAMEST aicina uz ikgadējo Ziemassvētku koncertu 10. decembrī, Rīgas kongresu namā, plkst.19.00, un tajā varēs dziedēt ne tikai visiem iemīļotas Ziemassvētku melodijas, bet arī latviešu komponistu jaundarbus.

Izcilais latviešu ģitāras vituors Kaspars Zemītis ir starp tiem komponistiem, kuru muzikālo līniju varēs baudīt koncertā sestdien. Šī grupai ir pirmā sadarbība ar K.Zemīti, kurš atzinīgi vērtē FRAMEST darbību un stāsta par sadarbības aizsākumu ar grupas māksliniecisko vadītāju un dziedātāju Jāni Ķirsi.

Manuprāt, FRAMEST šobrīd reprezentē a capella grupas iespējas un popularizē šo stilu Latvijā. Man prieks, ka mūziķi piesaka sevi arī kā solomākslinieki. Jānis piedāvāja sadarboties un sakomponēt dziesmas tēmu. Aizsūtīju melodijas uzmetumu, iespēlētu uz ģitāras... un atpakaļ saņēmu dziesmu ar jauku Ziemsvētku tekstu un skanīgu aranžējumu. Skaista ziemsvētku dāvana man un arī jums!

saka K.Zemītis.

 Ziemassvētku koncerts, kā jau tam pieklājas brīnumu laiku gaidot, būs muzikāliem pārsteigumiem pilns – jau iepriekš minētie mūsdienu komponistu kā Raimonds Pauls, Kaspars Zemītis, Kārlis Lācis, Jānis Ķirsis un citu radīti jaundari, kā arī neizpaliks džezs un svētku melodijas. FRAMEST Ziemassvētku koncerts ir iekļauts arī “Eiropas Ziemassvētku” festivāla programmā.

Biļetes uz FRAMEST Ziemassvētku koncertu, 10.decembrī, plkst. 19.00 Rīgas Kongresu namā pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs un bilesuparadize.lv . Cenas: 7 – 25 EUR.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!