Kas jāzina par Aminatas albumu "Red Moon" un tā prezentācijas koncertu?

Raksta attēls - Kas jāzina par Aminatas albumu "Red Moon" un tā prezentācijas koncertu? Publicitātes foto

13.10.2016 / Parmuziku.lv

Šodien, 13. oktobrī Palladium Rīga notiks dziedātājas Aminatas pirmais solo koncerts un otrā studijas albuma prezentācija “Red Moon”. Koncertā skanēs dziesmas no abiem dziedātājas albumiem.

Ieeja koncertzālē no plkst. 18:00, kad publiku izklaidēs mākslinieks Makree, 19:00 uz skatuves kāps koncerta īpašie viesi, grupa “Galaxy Bosons”, bet Aminata koncertu sāks 19:45. Biļetes uz koncertu pieejamas Biļešu Paradīze kasēs un bilesuparadize.lv, kā arī tās varēs iegādāties pirms koncerta.

Albumā “Red Moon”, kurš no šodienas pieejams gan fiziskā, gan digitālā formātā ir 8 dziesmas, kuras Aminata raksturo sekojoši:

  1. “Red Moon” ir albuma tituldziesma. Šī dziesma man ir simboliska,  ar dziesmu  vēlējos pateikt, ka pat viskautrīgākais un mierīgākais cilvēks kļūst jūtīgs un kaislīgs tad, kad iemīlās.
  2. “Your arms” ir  dziesma par iemīlēšanos, par to, ka viens cilvēks visu laiku domā par otru, un nezina, vai tas otrs arī par viņu domā. Neviens no viņiem neuzdrošinās spert pirmo soli un atklāt savas jūtas.
  3. "Rude”  arī ir dziesma par attiecībām, kuras nevar būt bez strīdiem, un bieži vien mēs varam būt rupji viens pret otru, kaut arī paši to  īstenībā nevēlamies.
  4. “I can't forget”  ir manas dvēseles kliedziens. Dažreiz es pati nesaprotu, par ko īsti tā dziesma ir - par mīlestību vai nāvi, jo rakstot šo dziesmu es domāju par vairākām lietām, kas mani sāpināja - tuva cilvēka nāve un diena, kad es jutos pamesta. Visas šīs jūtas saplūda kopā vienā dziesmā.
  5. "Bridges” bija pirmais singls no šī albuma un savā ziņā eksperiments. “Bridges” raksturo attiecības starp cilvēkiem. “The bridges won't fall, we'll put the up”, nozīmē, ka mēs neļausiem mūsu "tiltiem" sabrukt, strādāsim pie tā, lai tie turās.
  6. Ar dziesmu “I'm not the one you used to know”  es gribēju pateikt, ka cilvēki ar laiku mainās. Šodien es neesmu tas cilvēks, kas es biju vakar, un visticamāk rīt nebūšu kas esmu šodien. Mainoties cilvēkiem mainās viņu vērtības.
  7. Dziesma “I know” ir atgādinājums priecāties par katru dienu, katru minūti. Atgādinājums, ka ik  rītu ir jāceļās ar pozitīvām domām, un tās ir jāsaglabā visas dienas garumā!
  8. "Fighter” - šo dziesmu es uztakstīju kā motivāciju un atgādinājumu sev - nekad nepadoties, neskatoties uz to, kas notiek apkārt. Šī dziesma ir atgādinājums, ka par sapņiem ir jācīnās, un ka tikai no mums pašiem ir atkarīgs vai mēs piepildīsim savu sapni, vai nē.

Visu dziesmu autore ir Aminata,  aranžētāji – Kaspars Ansons, Makree un Aleksandr Volk. Albums pieejams Spotify, Deezer, iTUnes, kā arī fiziskā formātā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!