Aminatai jauna dziesma un izsludināts solokoncerts

Raksta attēls - Aminatai jauna dziesma un izsludināts solokoncerts Publicitātes foto

02.03.2016 / Parmuziku.lv

Dziedātāja un dziesmu autore Aminata laiž klajā jaunu dziesmu “Fihgter” un izsludina solokoncertu “Red Moon”, kam dots tieši tāds pats nosaukums kā drīzumā gaidāmajam albumam. Koncerts notiks 13. oktobrī koncertzālē “Palladium Riga”.

Dziesma “Fighter” tapusi iedvesmas mirklī. Šo dziesmu uzrakstīju kā motivāciju nekad nepadoties pašai sev. Tā ir par to, ka es turpināšu iet, lai arī cik grūts un sarežģīts ceļš mani sagaida. Neskatoties ne uz ko – ne citu "padomiem", ne šķēršļiem. Es zinu, kas ir mans sapnis, un es par to cīnīšos līdz tas piepildīsies pat, ja tas aizņems visu mūžu,

par jaunāko gaidāmā albuma “Red Moon” singlu saka Aminata.  

“Fighter” ir Aminatas otrā albuma singls, tā producents ir Aleksandrs Volks, dziesma ierakstīta “Wolk Recording Studios”. Tā ikvienam pieejama lielākajos mūzikas straumēšanas servisos. Līdz ar darbu pie albuma dziesmām jau norit gatavošanās oktobrī gaidāmajam koncertam “Palladium Riga”. Ieskatu koncerta vizuālajā un muzikālajā materiālā varēs gūt Latvijas Mūzikas Ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons” apbalvošanas ceremonijā 15. martā Latvijas Nacionālajā operā (un telekanālā LNT), kur Aminata uzstāsies ar dziesmas “Fighter” dzīvā pavadījuma pirmatskaņojumu, kam veidots īpašs video un gaismu noformējums. 

“Šis gads man bijis notikumiem bagāts, esmu piepildījusi vairākus savus sapņus: ierakstīju debijas albumu, nofilmēju klipu un pārstāvēju Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā! “Supernova” bija tas atspēriena punkts, no kura viss sākās, un savā ziņā aplis noslēdzas tieši tagad. Vēl nerealizēta iecere man ir pašai savs solokoncerts, bet arī šis sapnis piepildīsies jau rudenī,” saka dziedātāja Aminata.

Koncertā “Red Moon” Aminata kopā ar pavadošo grupu atskaņos gan jau dzirdētas dziesmas, gan jaunā albuma programmu. Koncerts būs gan muzikāli, gan vizuāli krāšņs, gaidāmi arī dažādi muzikāli viesi un pārsteigumi. Kopā ar Aminatu programmā “Red Moon” uzstāsies producents Kaspars Ansons, ģitārists Jānis Ruņģis, basists Reinis Ozoliņš, taustiņinstrumentālists Matīss Repsis un sitaminstrumentu pārvaldītājs Rūdolfs Dankfelds.

Pirmās 200 biļetes uz solokoncertu pieejamas par zemāku cenu – 12 eiro, pēc tam to cena palielināsies. Biļetes nopērkamas “Biļešu paradīzes” kasēs. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!