Waterflower izdod jaunu mūzikas video “Dawning”

Raksta attēls - Waterflower izdod jaunu mūzikas video “Dawning”

13.04.2023

Svaiga no tūrēšanas Indonēzijā un Vācijā, “Waterflower” atgriežas Latvijā un izdod "Dawning" - savu ceturto un pēdējo singlu no 2020. gada albuma "Balta Gaisma" (nominēts divām "Zelta mikrofona" balvām).

“Dawning” mūzikas video tika filmēts dažādās lokācijās Latvijas, Zviedrijas un Somijas teritorijās. Izmantojot satriecošo Baltijas un Ziemeļvalstu reģiona ainavu fonā, mūzikas video risina dabas atmošanās tēmas. Pati dziesma vēsta par dabas ausmu un augšāmcelšanos, kā arī par dabas urdošo vēlmi sazināties un tapt saprastai savā valodā – ūdens valodā. Izmantojot kapacitatīvās atšķirības, kas mērītas augos un sēnēs, Moore šīm klusajām dzīvajām būtnēm piešķir balsi. “Dawning” mūzikas video klātienes pirmizrāde norisinājās 2ANNAS starptautiskā īsfilmu festivāla ietvaros.

"Dawning" videoklips tika pabeigts Kino Euphoria 2022 (Helsinkos), taču sākotnēji to iedvesmoja Latvijā uzņemtie Laimas Graždanovičas kadri (ar performaču mākslinieci Lindu Boļsakovu) un Annas Grinčukas kadri (ar augu, sēņu un kukaiņu timelapse). Mūzikas videoklipa radošajā komandu veidoja Sabīne Moore (režisore, DOP un mūziķe), Jirka Cerny (režisora asistents), Jerker Beckman (360 kameras, drona un zemūdens kameru operators Somijā un Zviedrijā), Laima Graždanoviča (operatore), Anna Grinčuka (operatore). Videoklipā piedalās Linda Boļšakova, Miguel Barroso, Kerrtu Sormunen, Paul Riemann, Sabine Moore un Jerker Beckman.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!