“X Faktora” skatītāju mīlulis Viktors Buntovskis nāk klajā ar savu pirmo singlu

Raksta attēls - “X Faktora” skatītāju mīlulis Viktors Buntovskis nāk klajā ar savu pirmo singlu Publicitātes foto

15.02.2023

Otrās vietas ieguvējs populārajā konkursā ‘’X Faktors’’ Viktors Buntovskis turpina priecēt savus sekotājus un izdod savu pirmo dziesmu un mūzikas video - ‘’Mēness’’.

Dziesma vēsta par sāpīgu šķiršanos un pieredzi, kas jāpārdzīvo, bet jāspēj arī "palaist vaļā" un doties tālāk. Dziesma tapusi sadarbībā ar mūziķiem Reiku un Mārtiņu Rudzīti.

Kā saka pats mākslinieks: “Šī dziesma ir pateicība visiem maniem atbalstītājiem gan “X Faktora” laikā, gan pēc tā, jo esmu saņēmis neskaitāmas motivējošas ziņas, kuras liek neapstāties pēc šova, bet radīt pašam un darboties mūzikas jomā arī turpmāk.”

“Šī ir mana pirmā dziesma no vairākām, kas taps šī gada ietvaros, tāpēc sekojiet līdzi manām aktivitātēm sociālājos tīklos un, pavisam drīz, ceru Jūs iepriecināt ar jauku sadarbības dziesmu,” dara zināmu Viktors.

Mūzikas videoklipā piedalās arī modele Hanna Cuprijanoviča. Video filmējis operators Harijs Blāze.

Mūzikas video režisors ir tautā zināmais reperis/multimāklsinieks Reiks, kurš sadarbību ar Viktoru Buntovski ir uzsācis salīdzinoši nesen un izsakās sekojoši: ”Pamanīju Viktoru “X Faktorā” un, jau tad, sapratu, ka šim džekam ir liels potenciāls un labprāt viņam palīdzētu to attīstīt. Pēc laika, redzot, ka Viktors nav izdevis nevienu dziesmu, nolēmu viņam uzrakstīt un piedāvāt sadarbību. Tā mēs satikāmies un, jau pirmajā tikšanās reizē, šo dziesmu uzrakstījām. Tā kā man ir pieredze dziesmu rakstīšanā, producēšanā un klipu veidošanā, zinu, ka varu Viktoram dot padomus un palīdzēt attīstīt viņa talantu. Man ir prieks redzēt, kā viņš klausās, attīstās un seko saviem sapņiem. Domāju, ka šis ir tikai sākums”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!