Žaks no grupas S'T'A izdod minialbumu

Raksta attēls - Žaks no grupas S'T'A izdod minialbumu Publicitātes foto

08.01.2024

Hip-Hop mūziķis un producents Jacques of S'T'A (Žaks no grupas S'T'A) izdevis EP, jeb kā to mēdz saukt latviski - minialbumu, ar nosaukumu “Saules staros”.

Hip-Hop mūziķis un producents Jacques of S'T'A (Žaks no grupas S'T'A) izdevis EP, jeb kā to mēdz saukt latviski - minialbumu, ar nosaukumu “Saules staros”. Tajā apvienotas trīs dziesmas: “Rajonu depresija” - nedaudz sireālas noskaņas stāstiņš par totalitārisma laiku mikrorajonu atmosfēru un plašu sabiedrības slāņu notrulināšanās procesiem, kuri rezultātā noved pie agresijas (kariem).

“Saules staros” - par nevēlēšanos kontaktēties ar visai negatīvas dabas indivīdu. Mūzika šai dziesmai tapusi sadarbībā ar producentu un bītmeikeru Helmutu Šteinu (a.k.a. Katapullt), kurš ir gandrīz vienīgais no Latvijas mūziķiem, uz kura bītiem ir repojuši, ne tikai pazīstami pašmāju izpildītāji, bet arī ļoti populāri ASV reperi.

“Hej Dīdžei” - eksperimentāls, vokāli instrumentāls skaņdarbs, kurā ar vieglu ironiju aprakstītas, pilsētas nakts dzīves ainas.

Autors savos darbos izmanto paša iespēlētas ģitāru un bassa partijas, apvienojot tās ar elektroniskiem ritmiem un sintezatoru tekstūrām.

Jacques of S'T'A uzstāsies ar solo koncertu šī gada 9. februārī, kultūras namā Atmoda, Stabu ielā 10.

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!