"Židrūns" koncertēs Centrāltirgū

Raksta attēls - "Židrūns" koncertēs Centrāltirgū Foto: Imants Urtns

24.10.2016 / Parmuziku.lv

12. novembrī grupa „Židrūns” atzīmēs jaunā albuma „Židrūns un tas, ko nevar nest” iznākšanu ar īpašu koncertu Rīgā.

Turpinot tradīciju uzstāties neparastās vietās, šoreiz grupa uzstāsies Pūpolu ielā 12, vienā no Rīgas Centrāltirgus spīķeriem. Koncertu ievadīs „Židrūna” viesi – fuzz  rokmūzikas duets „Les Attitudes Spectrales”.

„Ir prieks aicināt klausītājus uz pasākumu ar „Židrūna” koncertu tādā vietā, kura ir krietni plašāka par mums ierastajām koncertu telpām. Arī rūpes par apskaņošanu šoreiz varam pielikt lielākas. Vēl ar nepacietību gaidām dueta „Les Attitudes Spectrales” saspēli – šīs grupas skanējumam raksturīga pirmatnēja un nesasprindzināta roka estētika, kas mums patīk un liekas īsti laikā svētku reizei,” saka „Židrūns” dalībnieki.

Grupa „Židrūns” jau kopš 2004. gada ir guvusi ievērību Latvijas neatkarīgās mūzikas aprindās. Smeļoties iespaidus no panka, garāžroka, post-hardcore un citiem radniecīgiem ģitārmūzikas žanriem, šis kvartets radījis savu skanējumu, kas raksturo ne vien tā dziesmas, bet arī mūziķu attieksmi pret dzīvi.

Šā gada oktobrī grupa izdeva jaunu albumu „Židrūns un tas, ko nevar nest”, sākot sadarbību ar mūzikas apgādu „I Love You Records”. Šis ieraksts pēc ilgāka pārtraukuma seko „Židrūna” pirmajiem albumiem „Židrūnam sāp” (2008) un „Židrūns dzeltenbaltdzeltenais” (2010).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!