Latviešu mūziķi iedziedājuši jautru dziesmu par īsteno Ziemassvētku dāvanu (VIDEO)

Raksta attēls - Latviešu mūziķi iedziedājuši jautru dziesmu par īsteno Ziemassvētku dāvanu (VIDEO) Ekrānšāviņš

19.12.2016 / Parmuziku.lv

Ko iesākt ar briedīšu krūzēm un ar 10 vienādām blūzēm?

Par to, ka Ziemassvētku īstā dāvana ir kopā būšana, dzied "Neparastais svētku orķestris" jeb Dinara Rudane, Lauris Valters, Dīvīnes, Rihards Lepers un grupa "Dziļi Violets". Dziesma ir daļa no Ziemassvētku akcijas #KopāBūtIrDāvana, kas aicina svētkos laiku veltīt viens otram, labiem mērķiem un iegādāties jēgpilnas dāvanas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!