Žoržs Siksna izdod jaunu dziesmu

Raksta attēls - Žoržs Siksna izdod jaunu dziesmu Publicitātes foto

22.02.2021

Klajā nācis latviešu estrādes leģendas Žorža Siksnas jaunākais singls “Pieskāriens”, kura tapšanā piedalījusies virkne lielisku mūziķu.

“Ar jauniem ierakstiem neaizraujos, jo man ir būtiska gan kompozīcijas, gan ieraksta mūziķu kvalitāte, un jaunajā dziesmā šie faktori ir klātesoši,” savu jauno veikumu vērtē Siksna.

Dziesmas “Pieskāriens” autors ir Māris Reinbergs, ar kuru dziedātājs veiksmīgi sadarbojies arī iepriekš, radot skaņdarbus “Tava balss”, “Mirklis vēl” u.c. Reinbergs ir pazīstams arī kā dziesmu vārdu autors – viens no zināmākajiem viņa tekstiem ir tapis Aivara Hermaņa komponētajai dziesmai “Magones zieds”, ko sākotnēji iedziedāja Margarita Vilcāne un Ojārs Grinbergs, bet vēlāk arī Ance Krauze un Normunds Rutulis.

“Man ļoti patīk dziedātāji ar labām vokālām dotībām, tādēļ tik daudz manu dziesmu ir iedziedājis Žoržs, un arī jaunā dziesma “Pieskāriens” ir rakstīta īpaši viņa skaistajai “bel canto” balsij,” atklāj Māris Reinbergs.

Žorža Siksnas jaunā singla “Pieskāriens” aranžējumu veidojis un klavieres iespēlējis Anatolijs Livča, ierakstā piedalījies ģitārists Ēriks Upenieks, basģitārists Norberts Skraucis, bundzinieks Miķelis Vīte, bet studijas ierakstu vadījis Edijs Gņedovskis.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!