Latviju mūzikas konferencē "Eurosonic Noorderslag 2016" pārstāvēs trīs grupas

Raksta attēls - Latviju mūzikas konferencē "Eurosonic Noorderslag 2016" pārstāvēs trīs grupas Publicitātes foto kolāža.

13.01.2016 / Parmuziku.lv

No 13. līdz 16. janvārim Nīderlandes pilsētā Groningenā notiks Eiropas lielākā mūzikas konference/festivāls „Eurosonic Noorderslag 2016”, kurā Latviju šoreiz pārstāvēs trīs grupas – "Momend", "The Big Bluff" un "Carnival Youth".

"Eurosonic Noorderslag" ir lielākā mūzikas konference/iekštelpu festivāls Eiropā, kas šogad notiks jau trīsdesmito reizi un četru dienu laikā pulcēs vienkopus 345 izpildītājus, ap 4000 mūzikas industrijas profesionāļus un vairāk nekā 41 tūkstoti koncertu apmeklētāju.

Konferences ietvaros tiks aizvadīti arī 175 diskusiju paneļi par mūzikas biznesu un attīstību, kuros piedalīsies arī pārstāvji no Latvijas - ‘Live Rīga’ mārketinga projektu vadītāja Ieva Lasmane, LaIPA starptautisko datu apstrādes speciālists Raitis Zgirskis un grupas “Carnival Youth” menedžere Guna Zučika.

Īpašā ceremonijā tiks pasniegtas "EBBA Awards”, ko pirmo reizi vēsturē iegūs arī latvieši, apvienība "Carnival Youth", kas atzīta par vienu no 10 labākajām aizvadītā gada jaunajām grupām Eiropā. Latvijas mūzikas industrijas delegāciju klātienē atbalstīs un ceremoniju vēros Latvijas ārkārtējā un pilnvarotā vēstniece Nīderlandē Ilze Rūse.

Līdz ar "Carnival Youth”, kas Groningenā ne tikai tiks godināti "EBBA Awards” ietvaros, bet arī uzstāsies gan balvu pasniegšanas ceremonijā, gan arī ar savu solo koncertu festivāla ietvaros, Latviju Nīderlandē prezentēs indie roka apvienība "Momend” un rokenrola grupa "The Big Bluff", kas sniegs savus priekšnesumus dažādās pilsētas koncertvietās. Tāpat Latviju pasākumā pārstāvēs arī Eiropas festivālu organizācijas "ETEP” biedri "Positivus”, kas izmantos "Eurosonic Noorderslag” skatuves kā placdarmu jauno talantu meklējumiem savam festivālam šovasar.

Latvijas mūzikas indusgtrijas dalību konferencē atbalsta – “Live Riga”, “LIAA”, “LaIPA”, “Rīgas Melnais Balzams”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!