Skaties grupas "Carnival Youth" triumfu LTV7

Raksta attēls - Skaties grupas "Carnival Youth" triumfu LTV7 Ekrānšāviņš

20.02.2016 / Parmuziku.lv

Šogad EBBA Awards Labākās debijas un arī Skatītāju simpātiju balvu ieguva latviešu grupa "Carnival Youth". Sestdienas, 20. februāra vakarā, plkst. 21:25 "The European Border Breakers 2016" apbalvošanas ceremoniju varēs noskatīties LTV7 kanālā vai portālā ltv.lsm.lv.

Ar European Border Breakers jeb EBBA Awards balvu tiek godināti konkrētā gada spilgtākie debitanti Eiropas mūzikā. "Carnival Youth" balvu saņēma par savu debijas albumu "No Clouds Allowed", kā arī aktīvo koncertdarbību gan Latvijā, gan ārpus dzimtenes. Savukārt skatītāju simpātiju balsojums norisinājās internetā vairāku mēnešu garumā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!