LU jauno mūzikas grupu konkursa “HADRONS 2016” fināls jau 18. maijā

Raksta attēls - LU jauno mūzikas grupu konkursa “HADRONS 2016” fināls jau 18. maijā Foto: pixabay.com

17.05.2016 / Parmuziku.lv

Šogad “HADRONS 2016” finālā sacentīsies “Daudzi Citi”, “Nation Vibe", “Strapon”, “Rāva”, “NYDES” un “MMMM”. Tās savu skanējumu veido tādos mūzikas virzienos kā rock, dark traditional/folk, eksperimental u.c.

Studentu grupās šogad tiek pārstāvēta Latvijas Universitātes Datorikas fakultāte, Vēstures un filozofijas fakultāte, Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte, Bioloģijas fakultāte, kā arī šajās grupās piedalās studenti no Latvijas Mākslas akadēmijas, RISEBA, Rīgas Biznesa skolas, Latvijas Jūras akadēmijas.

Koncerta sākums klubā Nabaklab plkst. 19:00, kā īpašie viesi šajā koncerta noslēgumā uzstāsies pagājušā gada uzvarētāji “Chomsky Chess Club”.

Līdz 17. maija pusnaktij ikvienam ir iespēja nobalsot www.hadrons.lv par sev tīkamāko grupu, šādā veidā nosakot, kura no jauno mūziķu apvienībām saņems īpašu skatītāju simpātiju balvu. Savukārt galvenos konkursa uzvarētājus noteiks žūrija 18. maija vakarā, pēc tam, kad visas finālgrupas būs sniegušas savus dzīvā izpildījuma priekšnesumus. 

Uz šo finālkoncertu, lai ieraudzītu jaunās mūzikas grupas dzīvē ir aicināts ikviens interesents, konkursa sākums plkst. 19:00, ieeja bez maksas. Jaunās grupas vērtēs  profesionāļa žūrija - mūzikas žurnālisti, mūzikas industrijas pārstāvji un studentu organizāciju pārstāvji.

Latvijas Universitātes (LU) šogad konkurss notiek jau vienpadsmito gadu, to organizē Radio NABA sadarbībā ar Latvijas Universitātes Studentu padomi (LU SP) un kopumā tajā dalību pieteikušas vairāk nekā 200 grupas. Iepriekšējo gadu uzvarētājas - “Chomsky Chess Club”, “Nē”, ”DJ Krankenwagen", "Nepilngadīgā Anna", "Starmetis", "Das Sonntags Legion", "The Movies" (tagad "Tribes of the City"), "Ēnu kaleidoskops", grupa "Nē!" - pēc tam izdevušas arī ierakstus un kļuvušas pazīstamas ne tikai Latvijā.

Jaunajām mūzikas grupām tā ir iespēja parādīt sevi plašākai sabiedrībai - galvenajā balvā iegūstot ieraksta laiku studijā "SKAN" un iespējas startēt uz vasaras festivāla "Laba Daba", festivāla "Bildes" un jauno studentu svētku "Aristotelis" skatuvēm.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!