Nākamgad Kauņā un Tallinā gaidāmi popdīvas Dženetas Džeksones koncerti

Raksta attēls - Nākamgad Kauņā un Tallinā gaidāmi popdīvas Dženetas Džeksones koncerti Publicitātes foto

27.10.2015 / Parmuziku.lv

Nākamā gada 23. aprīlī Tallinas Saku arēnā koncertēs popmūzikas dīva Dženeta Džeksone (Janet Jackson). Dienu iepriekš, 22. aprīlī, Dženeta Džeksone uzstāsies Kauņas Žalgiris arēnā.

Dziedātāja ieradīsies Baltijā turnejas Unbreakable ietvaros un koncertā izpildīs gan spilgtākos karjeras hitus, gan materiālu no sava jaunākā albuma, kas nupat nonācis pie klausītājiem.

Dženeta Džeksone ir nozīmīga popmūzikas figūra jau 25 gadus - viņas inovatīvie un provocējošie mūzikas albumi vienmēr izsaukuši rezonansi un nedalītu uzmanību. Būdama viena no popmūzikas slavenākās ģimenes atvasēm, viņa spējusi izcīnīt nozīmīgu vietu mūzikas pasaulē, turklāt ne tikai ar spēcīgo vokālu, bet arī sarežģītas horeogrāfijas piesātinātiem videoklipiem. Mūziķes ieraksti pasaulē pārdoti vairāk nekā 160 miljonos eksemplāru un lielāko hitu vidu ir tādas dziesmas kā Nasty, Rhythm Nation, That’s The Way Love Goes un Got ‘Til It’s Gone.

Savu karjeru Dženeta uzsāka piedaloties šovā The Jacksons. Dziedātājas debijas albums iznāca 1982. gadā, bet pasaules slavu mūziķei atnesa ieraksts Control 1986. gadā. Jau 1991. gadā Dženeta noslēdza līgumu ar Virgin Records un kļuva par vienu pelnošākajām mūziķēm pasaulē. Šobrīd mūziķes kontā ir 11 albumi, tostarp jaunākais - Unbreakable.

Biļetes būs nopērkamas Biļešu servisa kasēs un www.bilesuserviss.lv no 3. novembra. To cena būs sākot ar 49 eiro Tallinā un no 45.50 eiro Kauņā. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!