10 aizkustinošākie mirkļi no Arianas Grandes koncerta "One Love Manchester". Līdz skudriņām!

Raksta attēls - 10 aizkustinošākie mirkļi no Arianas Grandes koncerta "One Love Manchester". Līdz skudriņām! Ekrānšāviņu kolāža

05.06.2017

4.jūnijā Ariana Grande kopā ar pasaulslaveniem mūziķiem rīkoja koncertu visu Mančesteras terorakta upuru piemiņai. Emocijas bija nepārspējamas!

23. maijā Arianas Grande koncertā Mančesterā notika prātam neaptveramais. 22 cilvēki gāja bojā, to skaitā arī bērni. Tādēļ 4. jūnijā tika organizēts koncerts, kura mērķis bija aicināt cilvēkus palīdzēt Sarkanājam krustam un bojāgājušo un cietušo piederīgajiem. Koncerta nosaukums bija "One Love Manchester", un tajā piedalījās ne tikai Ariana, bet arī citi pasaulslaveni mūziķi. Un šīs bija kaut kas vārdiem neaprakstāms! 

1. Publika sagaidīja teroraktā cietušos ar aplausiem.

2. Pēc hita izpildīšanas, Džastins Bībers savā runā nenoturējās un sāka raudāt.

3. Skolas kora un Arianas Grandes kopīgi nodziedātā "My Everything" lika skudriņām skriet pār kauliem

4. Coldplay ar savu leģendāro "Fix you" bija kā nekad vietā! Paldies! Šo dziesmu viņš sāka izpildīt, esot uz ceļiem. Te pat stiprākie no mums visiem nevarēs noturēt asaras!

5. Robijam Viljamsam tricēja balss, izpildot "Angels"...

6. Dziesmu "Don't Dream It's Over" viņa izpildīja ar savu bērnības draudzeni Mailiju Sairusu. Un arī tajā bija daudz aizkustinošu mirkļu.

7. Kopīgi ar Black Eyed Peas izpildītajai "Where Is The Love" šoreiz bija jo īpaši spēcīgs vēstījums.

8. Ketijas Perijas "Part of me"

9. "One last time"... Bez komentāriem.

10. Pēdējā dziesma, kas izskanēja Arianas koncertā. "Somewhere Over the Rainbow". Paldies! Šīs bija emocionāli!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!