13 pieauguši vīrieši aizrautīgi uz bērnu instrumentiem izpilda "Metallica" hitu

Raksta attēls - 13 pieauguši vīrieši aizrautīgi uz bērnu instrumentiem izpilda "Metallica" hitu Ekrānšāviņš

17.11.2016 / Parmuziku.lv

Džimija Felona šovā kopā ar šovmeni, grupu "The Roots" uz bērnu instrumentiem muzicēja arī paši metāla grandi "Metallica", nospēlējot "Enter Sandman", kas it kā varētu būt šūpuļdziesma, ja vien nebūtu tik baisa.

"Metallica" jaunais albums "Hardwired... to Self-Destruct" iznāks jau rīt - 18. novembrī. Grupas mājaslapā ir iespējams noskatīties jaunāko videoklipu dziesmai "Murder One", kur galvenajā lomā ir animēts Lemijs Kilmisters. Roka leģenda Lemijs, grupas "Motorhead" līderis, bija grupas "Metallica" draugs. Lemijs mūžībā aizgāja 2015. gada nogalē. Ar videoklipu "Metallica" atdod savam vecajam draugam pēdējo godu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!