"Metallica" jauno albumu popularizē pasaules lielākajā televīzijā (VIDEO)

Raksta attēls - "Metallica" jauno albumu popularizē pasaules lielākajā televīzijā (VIDEO) Publicitātes foto

18.11.2016 / Parmuziku.lv

18. novembrī klajā nācis metāla grandu "Metallica" desmitais albums "Hardwired... to Self-Destruct". Tas pieejams dubultajā cd un skaņu platē, kā arī brīvi noskatāms vietnē youtube. Šāds lēmums tika pieņemts, jo, grupas vārdiem runājot, šobrīd youtube ir pasaules lielākā televīzija.

Vairāk kā stundu garo "Hardwired... to Self-Destruct" mūzikas kritiķi ir uzņēmuši atsaucīgi, saucot albumu par "Metallica" labāko ierakstu kopš 1991. gadā izdotā melnā albuma "Metallica". Jaunā albuma dziesmas galvenokārt sarakstījuši grupas vokālists/ģitārists Džeimss Hetfields un bundzinieks Lars Ulrihs.

Un arī fani ir priecīgi!

"Hardwired... to Self-Destruct" videoklipi vienkopus

1. "Hardwired"

2. "Atlas, Rise!"

3. "Now That We're Dead"

4. "Moth Into Flame"

5. "Dream No More"

6. "Halo on Fire"

7. "Confusion"

8. "ManUNkind"

9. "Here Comes Revenge"

10. "Am I Savage?"

11. "Murder One"

12. "Spit Out the Bone"

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!