Vai citas dīvas tā spētu? Adele parāda īpašu drosmi

Raksta attēls - Vai citas dīvas tā spētu? Adele parāda īpašu drosmi Ekrānšāviņš

19.08.2016 / Parmuziku.lv

Publika dīvas apbrīno ne vien muzikālā talanta, bet arī vienmēr nevainojamā izskata dēļ. Taču dziedātāja Adele publikas mīlestību iemanto ar savu cilvēcību.

Sociālajā vietnē Facebook viņa atvainojas faniem par to, ka veselības problēmu dēļ nākas atcelt koncertu.  Dziedātājas nogurums nav maskēts ar kosmētiku, galu galā - arī viņa ir tikai cilvēks.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!