Adele atkal aizkustina fanu sirdis

Raksta attēls - Adele atkal aizkustina fanu sirdis Ekrānšāviņš no xlrecordings.com

09.02.2016 / Parmuziku.lv

Kā singla vizuālais noformējums ir izvēlēta Adeles bērnības fotogrāfija, kurā apburošā dziedātāja ir redzama plati smaidot arī bez priekšējiem zobiņiem. Diez vai vēl var iedomāties kādu jaukāku Adeles bērnības fotogrāfiju!

Turklāt, šī dziesma, pretēji pārējām albuma dziesmām, ir pieejama arī teju visos straumēšanas servisos. Savukārt  pitchfork.com singlu When We Were Young jau ir atzinuši par pēdējā laika labāko jauno dziesmu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!