Animal Collective dziesmām jaunas koncertversijas!

Raksta attēls -  Animal Collective dziesmām jaunas koncertversijas! Foto: festivalrykten.se.

01.09.2015 / Aiga Leitholde

Inovatīvā elektroniskās mūzikas grupa Animal Collective, kas izsenis priecējusi klausītājus ar teicami nostrādātiem koncertiem, 1. septembrī izziņoja koncertalbuma izdošanu!

Albuma Live at 9:30 ieraksts tapis 2013.gada 12. jūnijā ASV, Vašingtonā grupas dalībnieku iecienītā koncertvietā klubā 9:30 trīs izpārdotu koncertu laikā.

Jaunumiem līdzi tiek nodota arī  dziesmas Did You See The Words koncertversija:

Un Live at 9:30 dziesmu saraksts:

01 Amanita
02 Did You See the Words
03 Honeycomb
04 My Girls
05 Moonjock
06 New Town Burnout
07 I Think I Can
08 Pulleys
09 What Would I Want? Sky
10 Peacebone
11 Monkey Riches
12 Brothersport
13 The Purple Bottle

Koncertieraksta oficiālās relīzes datums būs šīs nedēļas piektdiena 4.septembris – tas būs pieejams digitālai lejupielādei, bet īstenie cienītāji priecāsies par 3 vinila plašu komplektu.

Animal Collective daiļradi raksturo eksperimenti ar popu, folku un dažādām elektoniskās mūzikas iespējām.

Grupas pirmsākumi meklējami jau deviņdesmitajos, bet grupas debijas albums Spirit They're Gone, Spirit They've Vanished izdots 2000.gadā. Animal Collective radošās daiļrades virsotne, iespējams, ir 2009.gadā izdotais Merriweather Post Pavilion.

Veiksmīga solo karjeru izveidojuši Noa Lenoks jeb plašāk pazīstams kā Panda Bear un Deivids Maikls Porters zināms kā Avey Tare (Avey Tare's Slasher Flicks).

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!