"Arizona" dziesmai " I Was Wrong" jauna, Robin Schulz veidota versija

Raksta attēls - "Arizona" dziesmai " I Was Wrong" jauna, Robin Schulz veidota versija

08.09.2016 / Parmuziku.lv

Atlantic Records un Artist Publishing Group (APG) oficiāli izziņo, ka ir parakstījuši līgumu ar "Arizona" , kas pievienojas citiem leģendāriem leibla māksliniekiem. Līdz ar līguma parakstīšanu tiek izdots alternative pop trio singla remix “I Was Wrong”, kuru veidojis Robin Schulz, kas jau labu laiku atrodas arī Latvijas radiostaciju pleilistēs. "Arizona" debijas albums tiks izdots vēlāk rudenī.

"Arizona" - trio pirmoreizi sanāca kopā Bostonas pretižajā Berklija mūzikas koledžā kur studēja mūzikas producesanas un dziesmu rakstīšanu. Melodiskais grūvs un nopietna pieeja dziesmu tekstiem arīdzan raksturo grupas skanējumu. Tādas dziesmu kā “Where I Wanna Be,” “People Crying Every Night,” un “Let Me Touch Your Fire” mūsdienīgais elektro dance pop skanējums ātri iegūst vietu klausītāju pleilistēs, fani no Londonas līdz Los Andželosai, no Stokholmas līdz Singapūrai pievienojas sekotājiem.

Robin Schulz patlaban ir savā Ziemeļamerikas tūrē – "Sugar". Lielākais Dj singles “Sugar” patlaban ir vairāk kā 438 miljoni reižu strīmots vietnē Spotify un video vairāk kā 264 miljoni reižu skatīts vietnē Youtube. Robin Schulz ir vairāk par miljardu skatījumu viņa oficiālajai vietnei Youtube kanālā, 1,5 miljonu sekotāju un vairāk kā 10 miljoni mēneša klaisītāju Spotify!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!