Avicii pirmo un pēdējo reizi Baltijā sniedz grandiozu šovu

Raksta attēls - Avicii pirmo un pēdējo reizi Baltijā sniedz grandiozu šovu Foto: Peeter Karask

05.08.2016 / Parmuziku.lv

4. augustā Igaunijas kūrortpilsētā Pērnavā tika aizvadīta pirmā Weekend Festival Baltic diena. Pērnavas pludmali pieskandināja desmitiem pasaulē vadošās elektroniskās mūzikas zvaigznes. Pirmās dienas kulminācijā, kā galvenais mākslinieks tika sagaidīts šobrīd, iespējams, populārākais zviedrs pasaulē AVICII, kas saviem skatītājiem sniedza absolūti neaizmirstamu, enerģijas un specefektu pārpildītu priekšnesumu. Šī mākslinieka uzstāšanās noteikti ieies Baltijas koncertu vēsturē kā īpašs notikums, jo bija pirmā un pēdējā AVICII uzstāšanās Baltijā.

Kā ziņots iepriekš, marta beigās AVICII nāca klajā ar publisku paziņojumu par mūzikas industrijas atstāšanu, pamatojot to ar vēlmi pievērsties citiem talantiem un interesēm. Tādējādi Weekend Festival Baltic apmeklētājiem bija tā iespēja vēl reizi dzīvē izbaudīt šī talantīgā mūziķa un producenta šovu. 

Foto: Martin Dremljuga

Avicii savas karjeras laikā ir pārdevis vairāk nekā miljonu ierakstu, viņa mūzika ir straumēta 3 miljardu reižu Spotify, 107 miljonu Deezer, 30 miljonu iTunes, 103 miljonu Apple Music, 677 000 reižu Google play un 3 miljardi atskaņojumu Vevo, viņam ir vairāk nekā 3 miljoni sekotāju Instagram kontā un gandrīz 20 miljoni Facebook. Avicii kontā ir tādi hiti kā «Waiting for love», «For a better day», «Wake me up», «The Nights», «Gonna love ya», «Hey brother», «Levels» un virkne citu. 

Baltijā lielākais elektroniskās deju mūzikas festivāls Weekend Festival Baltic norisinās no 4.līdz 6.augustam Pērnavas pludmalē, Igaunijā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!