Sākas Weekend festivāla biļešu iepriekšpārdošana

Raksta attēls - Sākas Weekend festivāla biļešu iepriekšpārdošana Foto: Jani Kormu / Weekend Festival

08.02.2016 / Parmuziku.lv

Visiem ieinteresētajiem bija iespēja reģistrēties biļešu iepriekšpārdošanai, kura dod iespēju iegādāties festivāla 3 dienu biļetes par samazinātu cenu. Vairāk nekā 35 000 cilvēku ir reģistrējušies biļešu iepriekšpārdošanai.

Biļešu iepriekšpārdošana uz lielāko festivālu Baltijā – Weekend Festival Baltic, kurš norisināsies no 4. – 6. augustam Pērnavas pludmalē, ir sākas šodien plkst.10:00 Weekend Festival Baltic un Biļešu Serviss mājaslapā.

Festivāla 3 dienu PAMATA biļetes var iegādāties par 89 eur (parastā cena – 99 eur) un 3 dienu PREMIUM biļetes par 99 eur (parastā cena – 109 eur). Biļešu iepriekšpārdošana ir aktīva līdz 14. februāra plkst. 23:59. Festivāla biļešu publiskā pārdošana sāksies 15. februārī.

Weekend Baltic festivāla 3 dienu laikā uz 4 skatuvēm kāps pasaulē lielākās popa un deju mūzikas zvaigznes.

Mākslinieki uz skatuves:

  • Ceturtdien, 4. augustā:Avicii, Steve Aoki, DVBSS, Knife Party,Deorro, Darude, Example (live), Sigma (live), Redfoo (live), Ummet Ozcan, Lost Frequencies, Will Sparks, Matisse & Sadko, Jack Perry, TJR, Mr.Belt & Wezol;
  • Piektdien, 5. augustā: Axwell & Ingrosso, Robin Schulz, Showtek, Syn Cole, Infecected Mushrooms (live), Bassjackers, Tigerlily;
  • Sestdienā,6. augustā: Dmitri Vegas & Like Mike, Afrojack, ATB, Sigala, Chicane, Tungevaag & Raaban, Da Tweekaz, Aronchupa. Tas vēl nav viss – vairāki mākslinieki tiks izziņoti pavasarī!

 Grandiozais Weekend Festival Baltic norisināsies no 4. – 6. augustam skaistajā Pērnavas pludmalē, kur šī brīža karstākie popa un deju mūzikas pārstāvji, vairāk nekā 80 mākslinieki kāps uz festivāla 4 skatuvēm 3 dienu laikā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!