Blur atskaņo Country Sad Ballad Man pirmo reizi 15 gadu laikā

Raksta attēls - Blur atskaņo Country Sad Ballad Man pirmo reizi 15 gadu laikā Ekrānšāviņš

21.10.2015 / Parmuziku.lv

Pirmo reizi pēc 15 gadu pārtraukuma grupa Blur koncerta laikā atskaņoja dziesmu Country Sad Ballad Man. Dziesma tika atskaņota pēc kāda Reddit lietotāja lūguma.

Pagājšceturtdien koncertā Meksikā grupa Blur atskaņoja dziesmu Country Sad Ballad Man, kas pēdējoreiz faniem koncertā tika spēlēta 2000.gadā Londonas Meltdown Fetival festivāla laikā. 

Vairākas stundas pirms koncerta, grupas ģitārists Greiems Koksons (Graham Coxon) atbildēja uz jautājumiem savā Reddit kontā Ask Me Anything by guitarist Graham Coxon. Kāds lietotājs bija lūdzis atskaņot Country Sad Ballad, Battery In Your Leg un citas kādu laiku nedzirdētas grupas dziesmas. Uz lūgumu grupas ģitārists atbildēja, ka, lai gan viņam ļoti patīk šīs dziesmas spēlēt, viņš nedomā, ka tuvākajā laikā tas būs iespējams. Taču jau dažas stundas vēlāk Meksikas fanus koncertā priecēja viena no pieminētajām dziesmām. 

Ar pilnu diskusiju iespējams iepazīties šeit
 
2000. gada koncerts
 
 
2015. gada koncerts
 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!