COLDPLAY jaunais albums MUSIC OF THE SPHERES ir klāt!

Raksta attēls - COLDPLAY jaunais albums  MUSIC OF THE SPHERES ir klāt! Publicitātes foto

15.10.2021

Pasaules lielakās grupas Coldplay ilgi gaidītais, devītais studijas ieraksta albums “Music Of The Spheres” šodien nonānis pie klausītājiem. Albums pieejams visās mūzikas straumēšanas vietnēs, bet fiziskā formātā mūzikas ierakstu veikalos, tai skaitā veikalā “Randoms”, Rīgā.

Līdz ar ziņu par albuma izdošanu, grupa publiskojusi dziesmu teksta video albuma centrālajam skaņdarbam “Let Somebody Go”, piedaloties vēl vienai pasaules popmūzikas zvaigznei Selenai Gomezai. 

Jaunajā albumā “Music Of The Spheres” iekļautas dziesmas “Higher Power”, kuru pirmo reizi atstaņoja franču kosmonauts Tomas Peskets (Thomas Pesquet) starptausiskajā kosmosa stacijā un kas drīz vien ieguva pasaules hita statusu, kā arī dziesma “My Universe” ar korejiešu puišu grupas BTS dalību, kas Coldplay deva iespēju kļūt par pirmo Britu grupu Numur 1 US Hot 100. Dziesmas video skatījumu skaits YouTube vietnē sniedzas pāri 100 miljoniem.

Vēl vakar Coldplay izziņoja vērienīgu stadionu tūri, kas sāksies nākamajā gadā. Vairāk informācijas par koncerta norises vietām meklējama grupas mājaslapā. Līdz ar koncerttūres izziņošanu, Coldplay ir apņēmušies veicināt iniciatīvu dabas aizsardzībai, ieskaitot CO2 izmešu mazināšanai – par katru pārdoto koncerta biļeti, grupa plāno iestādīt koku. Vairāk informācijas coldplay.com/sustainability.

22. oktobra vakarā Coldplay sniegs pirmo koncertu “Climate Pldege Arena” Sietlā, Amerikā. Koncertu varēs vērot tiešsaistē bez maksas Amazon Music, Amazon Prime un Twitch platformās.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!