Grupas “Deftones” jaunais albums iznāks 8. aprīlī

Raksta attēls - Grupas “Deftones” jaunais albums iznāks 8. aprīlī Ekrānšāviņš

25.01.2016 / Parmuziku.lv

Amerikāņu rokgrupas astoto albumu fani ir gaidījuši jau labu laiku.

Iepriekšējais albums "Koi No Yokan" iznāca tālajā 2012. gadā un jaunais albums tika solīts jau 2015. gada septembrī, taču izdošanas datums tika atkal un atkal pārcelts.

Šobrīd mēs gaidām albuma iznākšanu 8. aprīlī. Martā nospēlēsim dažus koncertus Teksasā, bet maijā un jūlijā mēs koncertēsim Eiropā.

“Deftones” ģitārists Štefens Kārpenters (Stephen Carpenter) atklājis intervijā mūzikas mesas NAMM ietvaros, kas norisinājās no 21. līdz 24. janvārim Anaheimā, Kalifornijā (ASV).

"Deftons" ir amerikāņu rokgrupa, kas izveidota jau 1988. gadā un ir izdevuši septiņus studijas albumus. "Deftones" vairākkārt koncertējuši Igaunijā, pēdējo reizi 2011. gadā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!