Notice: Undefined index: album in /home/parmuziku/public_html/lib/content.class.php on line 522
Mehāniskais Apelsīns jaunu gadu sāk ar jaunu dziesmu - ParMūziku.lv

Mehāniskais Apelsīns jaunu gadu sāk ar jaunu dziesmu

Raksta attēls - Mehāniskais Apelsīns jaunu gadu sāk ar jaunu dziesmu Publicitātes foto

07.01.2019 / Parmuziku.lv

Klausītāju vērtēšanai nodota dziesma "Fanks". Tās autori - jaunā pašmāju rokgrupa "Mehāniskais apelsīns". "Fanks" ir pirmais singls no šajā gadā gaidāmā grupas debijas albuma.

Alternatīvā roka kvartets "Mehāniskais apelsīns" izveidots 2014. gadā, tās sastāvā apvienojušies iepriekš dažādās mūzikas grupās jau redzētas sejas: vokālists/ģitārists Edgars Brākmanis, soloģitārists Artūrs Liede, basists Andrjus Jaņuns un bundzinieks Kristaps Kukša.

Skaņdarbs tika ierakstīts Valmieras ierakstu studijā "Hodila Records", bet miksēts un māsterēts Jelgavā pie Kārļa Šteinmaņa.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!