"Depeche Mode" izziņo jauno albumu un koncerttūri (VIDEO)

Raksta attēls - "Depeche Mode" izziņo jauno albumu un koncerttūri (VIDEO) Publicitātes foto

11.10.2016 / Parmuziku.lv

Albums "Spirit" tiks izdots 2017. gada pavasarī un nākamā gada maijā "Depeche Mode" uzsāks savu koncerttūri, plānojot nospēlēt 32 koncertus 21 valstī. Latvijas faniem vistuvākais koncerts notiks 17. jūlijā Minskā, Baltkrievijā un 21. jūlijā Varšavā, Polijā.

Šoreiz "Depeche Mode" albumu izziņojuši tiešsaistē sociālajā vietnē Facebook. Zināms, ka albuma producents būs Džeimss Fords (James Ford) un grupa sadarbosies ar savu ilgadējo radošo kompanjonu režisoru un fotogrāfu Antonu Korbinu (Anton Corbijn).

"Depeche Mode" Arēnā Rīgā uzstājās 2014. gada 3. martā, savas tūres "Delta Machine" ietvaros.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!