Dreiks uzstāda Spotify rekordu

Raksta attēls - Dreiks uzstāda Spotify rekordu Publicitātes foto

19.12.2016 / Parmuziku.lv

Straumēšanas servisa Spotify 2016. gada topa augšgalā atrodams Dreiks. Un pamatoti - kanādiešu hiphopa zvaigznes dziesma "One dance" Spotify straumēts miljards reižu! Neviena cita dziesma iepriekš šādus rezultātus nav uzstādījusi.

Singls "One dance" tika publicēta šīgada 5. aprīlī. Arī albums "Views", kas tika izdots šīgada 29. aprīlī, Spotify sasniedzis grandiozus straumēšanas rezultātus. Klausītāji to atskaņojuši 4.7 miljards reižu, kaut arī pirmās divās albuma izdošanas nedēļās "View" bija pieejams tikai Apple Music klientiem. Visvairāk no grupām – 5 miljards reižu, Spotify straumēta "Coldplay".

 

 

Ziņas avots: nme.com

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!