Dziedātājs Eds Šīrans savdabīgi paziņo par gaidāmo albumu

Raksta attēls - Dziedātājs Eds Šīrans savdabīgi paziņo par gaidāmo albumu Publicitātes foto

13.12.2016 / Parmuziku.lv

2015. gada Ziemassvētkos dziedātājs Eds Šīrans (Ed Sheeran) pārstāja lietot sociālos medijus, jo bija nolēmis atpūsties. 2016. gada 13. decembrī klusēšanai ir pienācis gals - dziedātājs sociālās vietnē publiskojot tirkīzzilu kvadrātu.

Kā ziņo BBC Newsbeat, dziesmu autore Eimija Vadža (Amy Wadge), kas Šīranu sadarbojusies visa 2016. gada garumā, portālam sacījusi, ka Šīrana jaunais albums esot gatavs un drīzumā tiks izdots.

Kā var lasīt mikroblogošanas vietnē Twitter, fani par mūziķa aktivitāti sociālajos medijos ir ļoti priecīgi un atviegloti.

Eds Šīrans Rīgā uzstājās 2015. gada 16. februārī.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!