Četras māsas iedziedājušas "Metallica" dziesmas "Enter Sandman" folka versiju

Raksta attēls - Četras māsas iedziedājušas "Metallica" dziesmas "Enter Sandman" folka versiju Ekrānšāviņu kolāža

11.04.2016 / Parmuziku.lv

Muzikālās māsas jeb "SHEL" kaverversijai esot iedvesmojuši "Metallica" dziesmas vārdi, kuriem, vinuprāt, piemīt mistiskums. "Enter Sandman" ir 25 gadus veca dziesma, atrodama "Metallica" 1991. gada albumā "Black Album".

Muzikas mediji ziņo, ka "Metallica" šobrīd strādā pie sava 10. studijas albuma. Tostarp šogad "Metallica" ir Record Store Day (Neatkarīgo ierakstu kompāniju dienas, kas 16. aprīlī tiks arī svinēta Latvijā) vēstnieki, un šim notikumam par godu izdos 2003. gada koncertierakstu "Liberte, Egalite, Fraternite, Metallica!".

"SHEL" folka versija:

"Metallica" orģinālversija:

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!