Iagunijas festivāls Tallinn Music Week (TMW) izziņo šī gada programmu

Raksta attēls - Iagunijas festivāls Tallinn Music Week (TMW) izziņo šī gada programmu Publicitātes foto

06.02.2020

Jaunās mūzikas un kultūras festivāls - Tallinas mūzikas nedēļa (TMW), kas notiks 25.-29.
martā Tallinā, Igaunijā izziņo šī gada festivāla mūzikas programmu. Šogad festivālā uzstāsies 155 mākslinieki no 29 valstīm. Latviju festivālā pārstāvēs grupa Carnival Youth, Chris Noah
un Dmitry Distant.

Marta izskaņā Tallina jau 12. reizi pārvērtīsies par mūzikas galvaspilsētu. Tallinas mūzikas nedēļa pulcēs mūziķus no visas pasaules, kas pārstāvēs plašu žanru spektru.

Pašlaik programmai ir apstiprinātas 155 apvienības no 29 valstīm. Kā ierasts, visvairāk mūziķu ir no Igaunijas, būs dzirdami izpildītāji arī no  Somijas, Krievijas, Kanādas un Lielbritānijas. Pasākuma programmā pārstāvētās arī eksotiskākas un tālākas valstis, tostarp Jaunzēlande, Ēģipte un Japāna. 

Līdzīgi kā pagājušajā gadā, mūzikas programma tiks koncentrēta galvenokārt Telliskivi radošajā kvartālā un Port Noblessner - Tallinas ziemeļos. Jaunas, aizraujošas pasākumu norises vietas programmā ir tēlotājmākslas foto centrs Fotografiska Tallinn, Noblessner Nobela zāle un Kai mākslas centrs. Festivāla rīkotāji  aicina pievienoties arī nedēļas nogales dienas braucieniem uz daudzstāvu rajonu Lasnamäe un uz piekrastes pilsētu Paldiski.

Sākot no šodienas pārdošanā nonākušas biļetes uz TMW festivāla atseviškiem koncertiem. Festivāla biļetes maksā 55 eiro, bet konferences apmeklētājiem tas izmaksās 175 eiro. Biļetes ir nopērkamas Tallinas mūzikas nedēļas interneta veikalā: shop.tmw.ee.

Pilna Tallinas mūzikas nedēļas programma, ieskaitot īpašus pasākumus un bezmaksas koncertus pilsētā, tiks papildināta februārī un martā.

Papildus mūzikas festivālam, programmā ietilpst divu dienu konference Igaunijas Mākslas akadēmijā, publiskas sarunas, mūzikas tematiskās darbnīcas, dienas braucieni un pilsētas brīvdabas koncerti. 

TMW festivālu organizē Shiftworks OÜ sadarbībā ar daudziem partneriem un līdzorganizatoriem: Telia, Igaunijas Mākslas akadēmiju: mūzikas programma ir apkopota sadarbībā ar aģentūru Damn.Loud,  konferences programma tiek organizēta sadarbībā ar Igaunijas mūzikas attīstības centru un eksporta biroju Music Estonia.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!