Flo: kopīga mūzikas klausīšanās ar draugiem

Raksta attēls - Flo: kopīga mūzikas klausīšanās  ar draugiem Ekrānšāviņš

22.07.2016

Lietotne, kas saved kopā cilvēkus.

Flo ir bezmaksas lietotne, kas sasinhronizē tuvumā esošos telefonus un izveido kopīgu izlasi jeb "Flo'vu". Katrā dziesmu izlasē ikviens var pievienot savas mīļākās dziesmas no telefona atmiņas, soundcloud vai spotify. Lietotne dod arī iespēju visiem kopīgi klausīties vienu dziesmu vai veselu sarakstu, kuru jebkurā laikā ir iespējams rediģēt. 

Nevilcinies un izmēģini Flo music lietotni jau tagad: Flo (iOS) 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!