Noon Pacific - lietotne, kas patiks visiem mūzikas cienītājiem

Raksta attēls - Noon Pacific - lietotne, kas patiks visiem mūzikas cienītājiem Publicitātes Foto

08.09.2016 / Parmuziku.lv

Klausies un atklāj jaunu mūziku katru nedēļu.

Šī bezmaksas lietotne ir pieejama iOS un Android ierīcēs un ir skaidri zināms, ka tā patiks visiem mūzikas mīļotājiem. Šī lietotne piedāvā atklāt jaunu un baudāmu mūziku katru nedēļu. Labākais ir tas, ka lietotne un tajā dzirdamā mūzikas ir bezmaksas! Pavisam vienkārši - lejupielādē lietotni savā viedtālrunī un klausies. 

"Noon Pacific" lietotnē tev būs iespēja pierakstīties uz jaunas mūzikas paziņojmiem, klausīties gan jaunāko, gan arī visas iepriekšējās mūzikas izlases, kā arī dalīties ar dziesmām, kuras tev šķiet labākās.

Salīdzinājumā ar citām mūzikas lietotnēm, šo tev patiks lietot dēļ tās ērtuma un vienkāršības, kā arī, kuram gan varētu nepatikt katru nedēļu saņemt 10 jaunas dziesmas vienā izlasē un galvenais - bezmaksas! 

Lejupielādē jau tagad: 
iOS
Android

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!