Florence + the Machine ierakstījusi 3 jaunas dziesmas par godu videospēlei “Final Fantasy XV”

Raksta attēls - Florence + the Machine ierakstījusi 3 jaunas dziesmas par godu videospēlei “Final Fantasy XV” Ekrānšāviņš

12.08.2016 / Parmuziku.lv

"Savā ziņā mana un spēles "Final Fantasy" dvēsele ļoti labi saskan kopā. Tā ir mistiska, skaista un episka!" - Florence.

Šī gada sākumā Florence + the Machine savā Spotify profilā dalījās ar Bena E. Kinga dziesmas "Stand By Me" kaverversiju, kas tika ierakstīta par godu jaunākajai "Final Fantasy XV" spēlei. Tagad šī izlase ir papildināta ar divām jaunām dziesmām! Jaunāko "Final Fantasy" spēles sēriju iegādāties varēs jau no šī gada 30. septembra. 

Noklausies jauno izlasi jau tagad:

 

 

Avots: Pitchfork

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!