"Galantis" un "Hook N Sling" publisko jaunu dziesmu “Love On Me”

Raksta attēls - "Galantis" un "Hook N Sling" publisko jaunu dziesmu  “Love On Me” Foto: Jimmy Fontaine

30.09.2016 / Parmuziku.lv

Elektroniskās mūzikas duets "Galantis" atkal iepriecina ar jaunu singlu “Love On Me,” kas tapis sadarbībā ar Austrālijas producentu "Hook N Sling". Dziesmā saklausāms jau pazīstamais "Galantis" rokraksts, ko Hook N Sling papildina ar tērauda bungu sitieniem kā melodisku ritmu un vokālu. Noteikti lielisks klubu hits nākamajiem gadiem!

“Mēs aizrāvāmies ar domu radīt kaut ko eklektisku dvēselei, tā sākām darbu pie ieraksta, dažādo skaņu kopumu, ko ierakstijām, bez šķirošanas un aizspriedumiem salikām kopā, tā teikt bez aizspriedumu blenderī un “Love On Me” dzima! Mums tā ir īpaša dziesma un esam sajūsmā dalīties ar to!”  saka "Galantis".

“Kopš pagājušā gada, kad ierakstīju remiksu "Galantis" dziesmai “Gold Dust” mēs visu laiku runājam par tālāku sadarbību. Un lūk, ir tapusi dziesma “Love On Me” “  - atklāj "Hook N Sling".

"Galantis" ir divu producentu Christian Karlsson (arī Bloodshy, viena trešā daļa no Miike Snow) un Linus Eklöw (arī Style of Eye) sadarbības projekts, kas jau labu laiku kā ir ieviesuši jaunus standartus deju mūzikā.

Viņu debijas albums Pharmacy (Big Beat/Atlantic Records) sasniedza Nr. 1 Billboard Deju mūzikas topā, pateicoties tādiem singliem kā “Peanut Butter Jelly” un “Runaway (U & I),” arī saņemot Zelta disku status 7 valstīs un GRAMMY nomināciju “Labākās Deju Mūzikas ieraksts” un “Labākais Remiksu ieraksts” ar Kaskade remiksu. Pēdējais singles “ NomOney” ir šī brīža lielākā dziesma ar vairāk kā 450 miljoniem klausījumu globāli, sasniedzot Top10 ITunes 43 valstīs un vairāk kā 150 miljoni YouTube skatījumu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!