Grupa “Coals” piedāvā jaunu dziesmu un video “Rave03”

Raksta attēls - Grupa “Coals” piedāvā jaunu dziesmu un video “Rave03” Publicitātes foto

06.12.2016 / Parmuziku.lv

Polijas grupa “Colas”, kura šogad viesojās festivālā Positivus, spēlēja “Iceland Airwaves” un kuras mūziku atzinīgi novērtē prestižā ASV radio stacija KEXP klajā laiž jaunu dziesmu un video “Rave03”, kas ir pirmais singles no nākamgad gaidāmā albuma.

"Coals" ir duets no Polijas, ko vada Katarzina Kovalcika (Katarzyna Kowalczyk) un Lukaš Rozmuslovski (Łukasz Rozmysłowski). Grupas nosaukums radies no Silesia reģiona, no kura nāk mākslinieki un kurš ir zināms pateicoties ogļu raktuvēm.

Grupa sāka spēlēt 2014.gadā un ātri vien ieguva klausītāju atzinību, publicējot savas mājās ierakstītās dziesmas internetā. Mūzikas kritiķi "Coals" skanējumu raksturo kā folku, kas apvienots ar elektronikas elementiem. Mūziķi paši gūst iedvesmu no tādiem māksliniekiem kā Spooky Black, Ben Howard, Sharron Etten, Slowdive un Sigur Ros.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!