Grupa "Placebo" nāks klajā ar retrospektīvo albumu

Raksta attēls -  Grupa "Placebo" nāks klajā ar retrospektīvo albumu Publicitātes foto

09.08.2016 / Parmuziku.lv

Albumā būs atrodami 36 singli no dažādiem grupas karjeras posmiem.

Šogad Placebo svin 20.gadskārtu kopš viņu pirmā albuma “Placebo” iznākšanas. Atzīmējot šo īpašo jubileju, grupa dodas koncertturnejā, kura iezīmīga ar virkni tādu klasisku hitu, ko par spīti fanu lūgumiem viņi nav spēlējuši koncertos jau gadiem ilgi. Piemēram, “Pure Morning” vai “Nancy Boy”. Šīs koncertturnejas laikā, 22.oktobrī, ar vienīgo koncertu Baltijā Placebo uzstāsies arī Arēnā Rīga.

Tomēr tas nebūt nav viss, ko leģendārā britu alternatīvā roka grupa šoruden sagatavojusi saviem klausītājiem. 7. oktobrī klajā nāks Placebo retrospektīvais albums “The Place For Us To Dream”, kurā sakopoti kopumā 36 singli no dažādiem karjeras posmiem, sākot ar “Bruise Pristine”, “Come Home”, “Teenage Angst”, “Nancy Boy”, “Every You Every Me”, “Pure Morning” un beidzot ar “The Bitter End”, “Meds”, “For What It’s Worth” un “Too Many Friends”.

Albums būs pieejams īpašā Rozā un Melnā vinila (4 plates) un CD (2 diski) formātā vai iegādājams iTunes.Kopā ar retrospektīvo izlasi pasūtītāji saņems arī minialbumu (EP) “Life’s What You Make It”, kurā ietvertas 6 agrāk neizdotas kompozīcijas, grupas Talk Talk klasiskā gabala “Life’s What You Make It” kaverversija un pavisam jauns hits “Jesus Son”.

Šis minialbums tiks izdots 2 vinila plašu formātā un būs arī iegādājams iTunes.Iepriecinot grupas nepacietīgos fanus, jāpiebilst, ka jaunais singls “Jesus Son” būs pieejams jau no 19. augusta.

"Biļešu serviss” kasēs un www.bilesuserviss.lv turpinās biļešu pārdošana uz koncertu Arēnā Rīga 22.oktobrī.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!