Honne rada iespaidīgu manekenu izaicinājuma video

Raksta attēls - Honne rada iespaidīgu manekenu izaicinājuma video Ekrānšāviņš

25.11.2016 / Parmuziku.lv

Britu elektroniskās mūzikas pārstāvji Honne radījuši iespaidīgāku manekenu izaicinājuma video, kas tapis koncerta laikā Seulā, Korejā, piedaloties tūkstošiem skatītāju.

Ne tikai paši mākslinieki uz skatuves sastinguši nekustīgi, bet arī visa zāle - vairāki tūkstoši skatītāju stāv pilnīgi sastinguši. Kas tāds iespējams tikai ar ļoti uzticamiem faniem!

Manekenu Izaicinājuma (mannequin challenge) video ir pārņēmuši visu pasauli, liekot gan sabiedrībā zināmiem civlēkiem, gan organizācijām, gan vienkāršiem ļaudīm sastingt nekustīgi dažādās situācijās, to visu filmējot un publiskojot sociālajās vietnēs. Tiek uzskatīts, ka šo trendu aizsāka studenti Džeksonvillā, Floridas štatā Amerikā. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!