Industrijas Ziņas

Gaidot Dziesmu un deju svētkus, pūtēji iepūš izaicinājumus

Raksta attēls - Gaidot Dziesmu un deju svētkus, pūtēji iepūš izaicinājumus Publicitātes foto

27.06.2015 / Normunds Vucāns

Jauni un veci, populāri un ne tik populāri, izaicināt citus un pašiem atbildēt izaicinājumiem patīk visiem.

Īsi pirms 11. Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, kas risināsies no 5. līdz 12. jūlijam, Pūtēju orķestru apvienība Egila Šķtra un Haralda Bārzdiņa vadībā ir uzsākusi jauku un interesantu akciju - izaicināt kādu citu orķestri vai pūtēju, kuram trīs dienu laikā jāturpina iepriekš spēlētā melodija, tā jāpapildina ar savu piedāvājumu un tad jāizaicina nākamais akcijas dalībnieks.

Intars Busulis izaicinājumam atbildēja, izpildot šādu meldiņu.

Šobrīd izaicinājumu akcija ir tikusi jau līdz bijušajam Kultūras ministram Intam Dālderim, kuru uzspēlēt mudinājusi Linda Leen. Pagaidām gan vēl nav zināms, vai viņš piedalīsies šajā avantūrā, kas noslēgsies 9. jūlijā, kad tiks apkopoti visi ierakstītie meldiņi.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!